Novinture Blogger Teması

Gri renk kombinasyonu ve profesyonel görünüşüyle harika bir Blogger teması daha…Novinture

 Novinture Blogger teması 

DEMO  & YÜKLE

Temanın Özellikleri

 • Sayfanın üstünde yatay menü 
 • Slideshow
 • Arama kutusu
 • Retweet ve Facebook paylaş butonu
 • AdSense reklam alanı
 • Resimli otomatik “devamını oku”
 • Numaralı sayfa navigasyonu
 • Son yazılar ve son yorumlar
 • 4 sütunlu footer

13 yorum:

 1. Merhaba bu temayı indirdim ancak blogger bloğuma yükleyemedim html kodlarını yapıştırdım ancak hata kodu veriyor bunun nedeni nedir acaba bir bilginiz varmı?

  YanıtlaSil
 2. Denemek amacıyla temayı tekrar indirdim ve test bloguma yükledim.Her hangi bir sorunla karşılaşmadım.İsterseniz şuradaki yazıya bir göz atın.Tema yüklemeyi etaylı bir şekilde anlatmıştım.

  YanıtlaSil
 3. Sadece sizin şablonunuz değilmiş diğer bir kaç şablonu indirdim onlarıda yükleyemedim sorun sanırım şablonlarda değil hangi temayı yüklesemde sorun veriyor hata kodu diyor acaba ne yapmalıyım bu durumda?

  YanıtlaSil
 4. Verdiği hata mesajını tam olarak yazarmısınız?

  YanıtlaSil
 5. (Maalesef isteğinizi yerine getiremiyoruz.
  Bu hatayı Blogger Destek veya Blogger Yardım Grubu'na bildirirken lütfen:
  Bu hatayla karşılaştığınız sırada ne yaptığınızı açıklayın.
  Aşağıdaki hata kodunu verin.
  bX-s6qayj
  Bu bilgiler sorununuzu tespit etmemize ve düzeltmemize yardımcı olacak! Bu durumdan dolayı özür dileriz) bütün tarayıcılar bu hata kodunu veriyor

  YanıtlaSil
 6. İlk defa karşılaştığım bir hata.Temayı yüklerken hangi aşamada veriyo bu hatayı?

  YanıtlaSil
 7. eski temanın kodlarını siliyorum yeni temanın kodlarını yerleştirdikten sonra kaydete bastığım zaman veriyor bu arada temayı yüklerken şablonu genişlet butonuna tıklıyorum.

  YanıtlaSil
 8. Yanlış yapıyorsunuz.Temayı öyle yüklemeyeceksiniz.Sabit sürücünüzdeki bir dosyadan şablon yükleyin: yazan yerin yanındaki butondan bilgisayarınızdaki .xml uzantılı temayı seçip yükle butonuna basacaksınız.

  YanıtlaSil
 9. Benim yaptığım şu:öncelikle temayı bilgisayarıma indiriyorum sonra xml uzantılı dosyayı açıp içindeki kodları kopyalayıp bloğumun şablon kısmına girip önceki kodları silip koyaladığım xml kodları yapıştırıyorum ön izleme yapıyorum oluyor ancak kaydet dediğimde bu hata kodu çıkıyor.

  YanıtlaSil
 10. Ben daha öncede aynı şekilde yapıyordum oluyordu ancak 15 günden beri yapamıyorum hata kodu veriyor.

  YanıtlaSil
 11. Hocam bu temayı yükledim ancak değişiklikler yapamıyorum. En azından şöyle ifade edeyim demodaki düzene geçemiyorum. Birde üstteki menüyü nasıl değiştireceğiz?

  YanıtlaSil
 12. epakyardım senin sorununu bende yaşamıştım. Onun çözümü html yi düzenle demeden sağ üstte yedekle / geri yükle yazıyor. Ona tıklayarak indirdiğin temanın xml dosyasını seçip kaydet dersen sorun olmuyor ;)

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.