Şimdiye Kadar Yedik; Ama Artık Yemezler!

GDO’ların ne olduğu malum; genetiği değiştirilmiş organizmalar. Şu an itibarıyla 12 tür GDO ülkemize girmiş, 42‘si de yoldaymış. Hatta Greenpeace de yakın zamanda www.yemezler.org/?ref=199489’da Yemezler isimli bir kampanya başlatmış. Kısa zamanda bu kadar imza toplanmış olması ise umut verici.

Eğer isterseniz sizler de birkaç dakikanızı ayırarak imza atabilirsiniz. Sitedeki rozet toplama sistemi de hayli eğlenceli. Hatta çeşitli aksiyonlarla toplanan rozetler sayesinde tişört ve bardak kazanmak da mümkün.

Uzun lafın kısası, eğer GDO’ların tabağımıza kadar gelmesi fikri sizi de rahatsız ediyorsa hala vakit varken www.yemezler.org/?ref=199489’a girip bir imza atabilirsiniz.#yemezler

Bir bumads advertorial içeriğidir.

3 yorum:

 1. Merhaba Ustacığım.
  Bilgi için teşekkürler.
  Bende sayenizde kaydımı yaptım ve haberi bloğumdada duyurdum.Ne kadar çok kişinin haberi olursa okadar kardır tabiki.
  Ayrıca bu haberi sizden aldığım için,bloghocam'ın linkinide vererek,size teşekkür ettim.
  İyi çalışmalar

  YanıtlaSil
 2. bu olayı yakından seyrediyorum ama devlet kanadından kimse ses çıkarmıyor bunun amacı ne bir türlü çözemedim eğer insanlar gdo lu yaşam istemiyorsa bizim seçtiklerimize ne oluyor. Ankaraya hiç mi dürüst vatanını seven biri gitmeyecek herkes kendini düşünüyor.

  YanıtlaSil
 3. Bu konuya kafayı çok takmış biri olarak umutsuzca da olsa bende kaydımı yapıp, desteğimi veriyorum. Ancak sadece GDO değil, gıda konusundaki -pastörize süt kandırmacasına varıncaya kadar- tüm sunilikler için, internette imza toplamaktan fazlası yapılmalı..

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.