Bumerang Türkiye'nin En İyi Blog ve Web Sitelerini Ödüllendiriyor

Türkiye’deki blog ekosistemini geliştirmek amacı ile 2007 yılında kurulan ve bünyesinde 20 bini aşkın bağımsız yayıncının yer aldığı Bumerang, Türkiye’nin en iyi blog ve web sitelerini ikinci kez ödüllendirmeye hazırlanıyor.

Bumerang Ödülleri

Bumads ile İçerik Aşkına

"Bumads ile İçerik Aşkına" konsepti ile hazırlanan etkinlik, 29 Kasım Perşembe günü Hilton Convention Center’da gerçekleşecek. Gizmodo Chief Editörü Matthias Sternkopf başta olmak üzere sektörün önemli isimlerinin katılacağı, sosyal medya, bloglar ve content marketing gibi başlıkların konuşulacağı konferans ile başlayacak etkinlik sonunda, katılımcılar aldıkları eğitimi belgeleyen sertifikanın da sahibi olacak.

“Bumads ile İçerik Aşkına” etkinliği Türkiye’nin en’lerinin seçileceği Bumerang Ödülleri‘yle devam edecek.

“En Tarz Blog” “En Çalışkan Blog” “En Sosyal Blog” “En Bilge Forum” “En İyi Yerel Site” ve "En Uyumlu Site" kategorilerinde düzenlenecek olan ödül töreninde “Jüri Özel Ödülü” de dahil olmak üzere toplam 7 site sahibi The New iPad kazanacak. Ayrıca tüm finalistler sürpriz hediyelerle ödüllendirilecek.

Bumerang kullanıcı paneli üzerinden kolayca başvurulabilen yarışmada, başvuru onayından sonra “sms oylaması”na geçilecek. Sonrasında ise her kategori, kendi alanında uzman jüri üyeleri tarafından değerlendirilecek.

Dünyaca ünlü bloggerlar, sektörün önde gelen markaları, reklam ajansları ve basının katılacağı "Bumerang Ödülleri"nde müzik dünyasının sevilen isimi Mirkelam ve İskender Paydaş sahne alarak konuklara unutulmaz dakikalar yaşatacak.

Siz de Türkiye’nin en iyileri arasında yer almak istiyorsanız Bumerang’a kayıtlı olan blogunuz/siteniz ile 15 Kasım 2012 tarihine kadar bumerang.hurriyet.com.tr’den yarışmaya başvurabilirsiniz.

Eğer hala Bumerang üyesi değilseniz kolayca üye olabilir, başvurunuzu üye girişi yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

7 yorum:

 1. hocam acaba ilan tarihine kadar beklemek zorunda mıyız ? günlük sıralamamızı göremez miyiz yarışma esnasında ?

  YanıtlaSil
 2. wordpress.com bloglarına reklam eklenemediiği için katılamıyorum :(

  YanıtlaSil
 3. @Taylan Demiray
  Sonuçlar açıklanana kadar bilgi sahibi olamıyorsunuz.

  YanıtlaSil
 4. Siz katilmadiniz mi yarismaya? En bilge blog kategorisinde adayimsiniz, ;-)

  YanıtlaSil
 5. @Feyza S.
  Teşekkür ederim :) Kendimi iddialı görmedim için katılmadım.

  YanıtlaSil
 6. hocam peki yarışma bittiğinde birinci ikinci üçüncü kaç oy aldı açıklanacak mı ? gizli tutulacak diyenler var ? eğer gizli tutulacaksa gerçekliğini nerden bileceğiz ?

  YanıtlaSil
 7. @Taylan Demiray
  Geçen seneki ödüllerde kimin aç oy aldığı açıklanmamıştı.Hürriyet'in kurumsal kimliğine güvenmekten başka yapabilecek bir şeyiniz yok sanırım.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.