Şimdi Doping Internet Zamanı!

Doping, internet kullanıcılarının sesini dinledi, herkesin cebine ve beklentisine uygun yeni kampanyalarını www.doping.com.tr’de duyurdu! Doping, uygun fiyatlar ve satış sonrası müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile kullanıcılara farklı ihtiyaçlara yönelik ürün ve tarife paketleri sunuyor.

Her ihtiyaca yönelik çok avantajlı kampanyalar var

- Ev telefonu kullanmıyorum sadece internet isterim diyenlere, sunduğu Sade Doping hizmeti ile internete bağlanmak için ekstra telefon aboneliğine gerek kalmıyor, böylece telefon için her ay sabit ücret ödeme derdi de ortadan kalkıyor. Hem kafanız hem de cebiniz rahatlıyor! Üstelik 5 ay 10 ay değil 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile! Ayrıntılar www.doping.com.tr ‘de.

Hem internet hem de telefon isterim diyenler için ise Süper Eko Doping’in çok avantajlı fiyatları ile büyük tasarruf fırsatı sunuyor. Kesintisiz ve yüksek kalitede internet deneyimine ek olarak 24 ay sabit fiyat garantili, uygun fiyatlı paket teklifleri ile hem internet hem de telefon faturanızı hafifletiyor. Telefon ve internet hizmetinizi tek bir faturada almanız ise bambaşka bir kolaylık. Üstelik Süper Eko Doping paketlerinde aktivasyon ücretleri de hediye! Ayrıntılar www.doping.com.tr ‘de.

- İnternet Özgürlüktür! Özgürlüğüme düşkünüm, taahhüt vermem diyen internet kullanıcılarına Doping’den müjde! Doping, taahhütsüz kampanyaları ile, kullanıcılarına sunduğu özgürlük ve şeffaflığı kampanyalarına da yansıtıyor. Kullanıcılar özgür internetin tadını çıkarıyor! Ayrıntılar www.doping.com.tr ‘de.

Siz de bu birbirinden avantajlı internet kampanyalarını incelemek için hemen tıklayın!

 

doping internet

Doping Internet’i sosyal medyada takip edebilirsiniz.
Facebook.com/DopingInternet
Twitter.com/Doping_Internet
Youtube.com/DopingInternet

Bir bumads advertorial içeriğidir.

2 yorum:

  1. Abi reklamını yapmışsın da kullandın mı ?
    Ben 2 seneyi aşkın kullandım ve sözleşmem biter bitmez değiştim, Çamur atmıyorum şahsen yaşadım.
    Telefonla yardım alma şansınız yok en yakın şubenizi verin yüz yüze görüşelim dedim bu bilgiyi paylaşmamız yasak dediler. Üyelik iptal edeceğim diyorum. Biz size döneriz dediler. Döndüler sözleşmemi uzatarak hır hür zar zor 2 ayda anca ilişiğimi kestim.

    YanıtlaSil
  2. Oh be rahat rahat konuşucam artık. Doping Telefon ve internet paketi aldım 750 dk her yöne…

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.