Ücretsiz internet için LINE yükle!

Dünyanın önde gelen mobil platformu LINE, 50MB ücretsiz internet olanağı sağlayarak kullanıcılarının iletişim olanaklarını artırmalarına ve birbirleriyle dayanışmalarına katkıda bulunuyor.  Mesajlaşma, yüksek kalitede sesli ve görüntülü arama, sesli mesaj, fotoğraf ve lokasyon göndermeyi bir arada ve ücretsiz sunan LINE, kullanıcılarına 50 MB’lık interneti ücretsiz sunmakla kalmıyor, aynı zamanda  internet paketi kazananlara isterlerse bunu başkalarına hediye etme olanağı da yaratıyor.

Yalnızca LINE kullanıcılarına sunulan kampanyaya katılmak için çok basit ve eğlenceli bir yol bulunmuş:

Öncelikle telefonunuza LINE’ı indirmeniz gerekiyor: http://line.me/tr/download

 

1) Etkinlik haftası olan 26 Mayıs - 1 Haziran tarihleri arasında LINE arkadaşlarınıza en az 3 farklı günde mesaj, sticker ya da fotoğraf gönderin.

2) Mesaj gönderdiğiniz her gün için 1 puan kazanacaksınız.

3) 3 puanı topladığınızda, ücretsiz 50 MB internet sizin olacak!

Gerekli puana ulaştıktan sonra LINE Türkiye resmi hesabı tarafından iki hafta içerisinde bilgi mesajı alacaksınız. Mesajda belirtilen alana internet paketinin yüklenmesini istediğiniz telefon numarasını girmeniz yeterli. İnternet paketi giriş yaptığınız anda geçerli olacak ve 24 saat boyunca kullanılabilecek. Bilgi mesajının size ulaşabilmesi için LINE Türkiye resmi hesabını arkadaşınız olarak eklediğinize emin olun. Bunun için; LINE’ın ana menüsünde yer alan Diğer/Daha Fazlası > Resmi Hesaplar bölümünü kullanabilirsiniz.

50 MB’lık internet paketi, Turkcell abonesi numaralar tarafından kullanılabiliyor.  “Ama benim hattım Turkcell değil” diyorsanız üzülmeyin, bilgi mesajıyla birlikte gelen formu doldururken arkadaşlarınız ya da sevdiklerinizin numarasını girerek kazandığınız internet paketini onlara hediye edebilirsiniz.

Ücretsiz internet paketinize hemen sahip olmak için LINE yükleyin! http://line.me/tr/download

Bir boomads advertorial içeriğidir.

6 yorum:

 1. gercekten bu line reklami bugun beni kusturucak artikk

  bloggerin kumanda panelinden izledigim blogglarin yeni konularina bakiyorumn %70 i bu line reklami cok sacma bloglarda iyice reklam coplugune dondu !

  YanıtlaSil
 2. Turkcell için bu hocam Vodafone olsaydı :(

  YanıtlaSil
 3. Line hesabını ikide bir gönderdiği Beyaz Show reklamı yüzünden arkadaşlıktan engelledim, bıktırmıştı artık, tekrar eklemeyi düşünmüyorum.

  YanıtlaSil
 4. Merhaba, arkadaşlar reklam elbette olacak olayı neden bu kadar büyüttünüz anlayamadım. Bu arada Serdar Bey sizin blogunuzun bağlantısı neden .com.tr şekline dönüşmemiş? Cevaplarsanız sevinirim.

  YanıtlaSil
 5. benim 50 mb internet msjı silindi tekrar nereden bulabilirim

  YanıtlaSil
 6. Bir çok uygulamada reklam bulunuyor, bence gayet iyi bir uygulama.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.