Doğuş Otomotiv Trafik Hayattır!

Emniyet kemerinizi bağlayın, hayattan kopmayın! 
Çünkü Trafik Hayattır!Faaliyet gösterdiği alanla yakından ilgili, trafik güvenliği konusunda toplumda uzun soluklu bir kültür değişimi yaratmayı hedefleyen Doğuş Otomotiv, kurumsal sorumluluk platformu Trafik Hayattır ile 10 yılı aşkın süredir trafik güvenliği bilincini arttırmak için çalışıyor.

 

Günlük hayatımızda sürücü, yolcu veya yaya olarak yer aldığımız trafikte yaşanan kazaların ancak her yaş grubundan bireylerin trafikteki davranış ve alışkanlıklarını kapsayacak bir trafik güvenliği kültürünün oluşturulmasıyla önleneceğine inanan Doğuş Otomotiv, Trafik Hayattır Platformu üzerinden çocuklar, gençler ve yetişkinlere yönelik farkındalık ve bilinçlendirme eğitimlerini hayata geçirmeye odaklanıyor.

 

 

Bu kapsamda, Trafik Hayattır Platformu trafik güvenliğinin en önemli temel unsurlardan biri olan emniyet kemeri kullanımı alışkanlığının yaygınlaşması için kamu spotu, radyo spotları gibi iletişim faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. Emniyet kemeri kullanımının önemini vurgulayan animasyon filmi ile hem yetişkinlere hem de çocuklara mesaj vermesi planlanıyor. Trafik Hayattır’ın yeni animasyonunda emniyet kemeri kullanılmazsa sürücü ve yolcuların başına gelebilecek tehlikeler esprili bir dille anlatılıyor.

 

Bir boomads advertorial içeriğidir.

6 yorum:

 1. Toplum olarak kemer takmadığımız yetmezmiş gibi, kemer alarmı çalmasın diye para verip aparat alıyoruz...

  YanıtlaSil
 2. Ülkemizde kemer takma tevşik edilirken her nedense kemerin takılmadığı zaman çalan alarmın susturulması için aparatlar üretiliyor bence kemer tevşiki dışında bu apartları satanlara karşı bir yaptırım yapılmalı.

  YanıtlaSil
 3. Emniyet kemerini takmadan çıkmayın abi srs'siz arabaya da binmeyin !!!

  YanıtlaSil
 4. emniyet kemeri hayat kurtarır! hayatına deger veriyorsan emniyet kemeri tak

  YanıtlaSil
 5. Doğuş otomotivin yapmış olduğu kampanya toplumun bilinçlenmesi açısından çok önemli trafik hayattır.

  YanıtlaSil
 6. çalan alarmın susturulması için aparatlar üretiliyor bence kemer tevşiki dışında bu apartları satanlara karşı bir yaptırım yapılmalı.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.