Sevgililik müessesine yeni adım atmış çiftlere özel 14 Şubat hediye önerileri

Evet, yine o malum tarih yaklaştı. Belki yeni bir sevgili yaptınız, heyecandan ne alacağınızı bilemiyorsunuz Tamam, merak etmeyin; bu listede size özel sevgilinize alabileceğiniz en iyi sevgililer günü hediye önerilerimizi hazırladık.

- İlişkinizin monotonlaşmaya başladığınızı düşünüyorsanız biraz aksiyon katmaya ne dersiniz? Tek yapmanız gereken şey, bir aksiyon kamerası alıp çeşitli çılgınlıklara atılmak. Ee, ne demişler? Heyecan, ilişkiyi diri tutar. Aksiyon kameraları  için tıklayın! 

- Her Pazartesi beraber spor yapmaya niyetleniyor ama ilişkideki bir taraf planları bozuyorsa, şahane bir fikrimiz var. Motivasyonu yükseltecek bir akıllı bileklik! Fiziksel aktiviteleri detaylı bir şekilde takip etmeye olanak tanıyan bu bilekliklerle spordan kaçmak yok, sağlıklı hayata hemen başlamak var. Akıllı bileklik seçenekleri için tıklayın!
 


- İlişkiyi heyecanlandırmak için baştan çıkarıcı bir koku alın. Kokular hafızada yer bırakır ve her yeni koku bambaşka hatıralar yaratır. Hazır kış ayındayken baskın ve egzotik kokuları tercih edebilirsiniz. 
 
Kadın Parfüm seçenekleri için tıklayın!  

Erkek Parfüm seçenekleri için tıklayın! 

- Onu şaşırtacak farklı bir hediye arıyorsanız ize önerimiz Philips Hue. Neden mi? Detayları için tıklayın derim.

 
- Bu özel gecede romantik bir filmi loş ışıklar altında izlemek zorunda değilsiniz. Bugün en sevdiği oyunu birlikte oynayıp farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bunlar hep geleceğe yatırım.  Oyun konsolları için tıklayın!

Ben henüz karar veremedim, daha çok seçeneği görmem diyorsanız ise  teknolojik aşıklara özel seçtiğimiz hediye önerileri için tıklayın!

Bir boomads advertorial içeriğidir.

4 yorum:

 1. O değil herkes neden aynı yazıyı yazıyor ve aynı hediyeleri tavsiye ediyor.Özgünlük nerde kaldı (!)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Herkes aynı yazıyı yazmıyor. Bu yazı boomads reklam ağı tarafından blog yazarlarına gönderiliyor ve değiştirmeden yayımlamak zorundasınız.

   Sil
 2. Herkesin zevki farklı olur tabi ama blog veya sen sitesi ile uğraşan bi kitleyiz ben sevgilim için bir scprit hazırlamıştım flaş tarzı ve harika bir beğeni aldı
  www.tecnohanem.blogspot.com.tr blopuöda halen mevcuttur

  YanıtlaSil
 3. Hocam seo açısından problem olmaz mı bir kaç blog aynı yazıyı yayınlıyor kopya yazı olmaz mı

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.