Coronavirüs Döneminde Hızlı Olan E-Ticaret Markaları Kazanıyor!

Covid-19 tüketici alışkanlıklarını değiştirdi. Süper marketlerin kasa önlerinde oluşan uzun kuyruklar sanal marketlere taşındı. Ancak bu da başka bir sorunu beraberinde getirdi. Güvenli alışveriş fırsatı sunan bu marketlerin çoğu, online siparişlerinde bile giderek artan taleplere yetişemez hale geldi. Verdiği siparişin evine gelmesini günlerce bekleyen tüketici ise alternatifler arayışında. İşte bu alternatifler arasından en fazla öne çıkan isim ise Avansas oldu.

Avansas'ın Tecrübesi Hıza Alışkın Olması!
Avansas bu zorlu Covid günlerine kadar yalnızca iş dünyasının yakından tanıdığı bir e-ticaret firmasıydı. Alanında öncü birçok şirketin, ofis ve dükkân gibi sayısız iş yerinin alışverişlerinde tercih ettiği Avansas, iş dünyasının hızına yetişmek için kendi dağıtım ağını kurmuş ve bu yöntemle firmaların güvenini kazanmayı başarmış. Şimdi ise bu tecrübesinden herkesin faydalanabilmesi için yepyeni bir karar alarak evlere teslimat sürecini başlattı.Ürünleriniz Sadece 1 İş Günü İçinde Kapınızda!
Avansas'ın yeni kararında dikkat çeken en önemli nokta evlere servisi 1 iş günü içerisinde gerçekleştiriyor olması. Muadillerinin neredeyse 4-5 güne uzayan teslimat süreçleriyle kıyaslandığında Avansas sadece bu yönüyle bile ilk tercih olmayı başarıyor. İstanbul başta olmak üzere, Ankara, Bursa, Kocaeli, Tekirdağ, illerindeki tüm evlerin siparişleri 1 iş günü içinde kapılarına geliyor. Üstelik Avansas’ın hijyenik teslimat araçlarıyla.

Avansas Düzenli Sterilizasyon Çalışmasına ve Ekip Sağlığına Her Şeyden Çok Önem Veriyor!
Hijyen kurallarına herkesin fazlasıyla dikkat ettiği bugünlerde Avansas'ın önemli bir artısı daha var. Düzenli olarak dezenfekte ettiği kendi araçlarıyla teslimat yapıyor. Böylece, evlere girecek olan ürünlerle temas edenlerin sayısı bir hayli sınırlandırılıyor. Avansas'ın düzenli olarak sağlık kontrolünden geçirdiği dağıtım ekibi dışında hiç kimse ürünlerle temas etmiyor. Siparişler kargo kamyonlarında ya da ofislerinde günlerce virüse açık bir halde bekletilmiyor. Düzenli olarak sterilizasyon çalışmaları yapılan Avansas depolarından yapılan alışveriş yine firmanın kendi steril araçları ve eldiven, maske gibi koruyucularla çalışan ekibi sayesinde 1 iş günü içinde evlere ulaştırılıyor.

Peki Avansas'ta Neler Var?
Bu soruyu "Avansas'ta yok yok" diye yanıtlamak mümkün. Kolonyadan çamaşır suyuna, tuvalet kâğıdından mutfak bezine ve hatta kişisel bakım ürünlerine kadar herhangi bir markette bulunandan daha fazla temizlik ürünü Avansas'ın stoklarında yerini almış. Bunların yanı sıra mutfaklara gönül rahatlığıyla alınabilecek bakliyat, makarna, un, sağlıklı atıştırmalıklar, bitki çayları, kahve türleri ve daha birçok yiyecek ve içecek çeşitliliğine de ulaşmak mümkün.
Avansas karantina sürecinden etkilenen çocukları da unutmamış. Bahçelerde, parklarda koşturmaya alışkın olan küçüklerin bugünlerde yaşadığı sıkıntı bir hayli büyük. Onları eğlendirmek ve birlikte güzel vakit geçirmek isteyen ebeveynlerin işini kolaylaştıracak birçok paket hazırlanmış. Üstelik bu sağlıklı boya setleri ve hobi paketleri uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. 

Avansas iş dünyasıyla çalışma konusunda epey deneyim sahibi olduğu için bünyesindeki ofis ve kırtasiye malzemeleri, elektronik ürünler, mobilya ve hırdavat çeşitleri bir hayli fazla. Evlere taşınan ofislerin ve halen çalışmak zorunda olan şirketlerin tüm ihtiyacını karşılayacak olan bu ürünler oldukça geniş bir yelpaze sunuyor.

Güvenli Alışverişin Yeni Adresi!
Online alışveriş yapmaktan çekinenler bile bu yeni dünyaya adapte olmaya çalışırken Avansas'ın bu konudaki güvenilirliği de dikkat çekiyor. Bugüne kadar iş dünyasının önde gelen firmaları tarafından tercih edilmesinin tek sebebi sadece dağıtım hızı değil, aynı zamanda güçlü ve güvenilir alt yapısı. Avansas, tüm dünyada online alışveriş için en korunaklı yöntemlerin başında gelen 3D Security ve benzeri sistemleri kullanıyor. Bu durum da banka bilgilerini paylaşmak konusunda herhangi bir endişeye yer bırakmıyor.Bir boomads advertorial içeriğidir.

36 yorum:

 1. Hocam yazılarınızı özledik, nerelerdesiniz :)

  YanıtlaSil
 2. Hocam ozledik ,,nerelerdesiniz?

  YanıtlaSil
 3. Avansas bu dönemde adını daha çok duyurdu.

  YanıtlaSil
 4. Selamlar. Bir süredir yayın yapmıyorsunuz bir nedeni vardır, yada gidişata tepkimidir bilmiyorum ama bir konuda uyarmak istedim. Bir blogger arkadaş yardım istedi bloğu kapanmış. Biraz araştırınca sadece reklam yayınlayan blogların adsense hesaplarının bir bölümünde tüm blogunun kaldırıldığını fark ettim. Kısaca reklam içeriğinizin yayın süresi bitince ilgili yayını silmenizi tavsiye ederim. Yoksa adsense kapatabilirler yada tüm bloğu tümden silebilirler.

  YanıtlaSil
 5. Okurken düşündüren güzel bir yazı olmuş. Keyifle okudum.

  YanıtlaSil
 6. Teşekkürler güzel yazı için

  YanıtlaSil
 7. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 8. güzel yazı teşekkürler.

  YanıtlaSil
 9. Serdar bey yazilarinizi ozledik sadece reklam yazilari yaziyorsunuz

  YanıtlaSil
 10. corona pratik zekasını kullanan herkesi zengin etti :)

  YanıtlaSil
 11. 2. dalgayı yaşıyoruz şuanda kesinleşti artık bakaım şirketler napacak

  YanıtlaSil
 12. Bu pandemi dönemi boyunca e ticaret siteleri ve kargo şirketleri epey iş yaptı bence.

  YanıtlaSil
 13. Eski virüssüz günlere dönmek dileğiyle iyi bloglar.

  YanıtlaSil
 14. Bloghocam iyi akşamlar , blogum ile ilgili size bir kaç sorum olacaktı. Blog adresim google da çıkmıyor sitemi search console da ekledim sitemapi de yaptım fakat yine çıkmadı desteklerinizi bekliyorum.Hayırlı geceler. Blog adresim de aşağıdaki gibidir.

  https://notedefterimmm.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 15. Bloğunuzu takipteyim! Çok güzel yayınlarınız var. Severek okuyorum. Bende sizi bloğuma beklerim.
  https://yusufakmann.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 16. Hala web siteniz çok güzel bence bu projeyi devam ettirin sizi takipteyim hocam. Blog hayatına sizin yazılarınızı okuyarak başladım. Ayrıca blog ve blogger ile ilgili tüm detayları sizde öğrendim desem yeridir.

  YanıtlaSil
 17. Güzel içerik olmuş kendi siteme de beklerim oyun haberleri ve rehberleri paylaşıyorum.

  YanıtlaSil
 18. firmamız için biz de avansas kullanıyoruz. tüm siarişlerimiz 24 saat geçmeden kapımıza geliyor

  YanıtlaSil
 19. Evet hızlılar ve bir çok ürün mevcut

  YanıtlaSil
 20. Güzel bir içerik. Kişisel gelişimine de önem veriyorsanız bloğuma beklerim..

  YanıtlaSil
 21. Daha fazla güncel yazılarınızı bekliyoruz

  YanıtlaSil
 22. Avansas zaten pandemi öncesinde de ciddi olarak sektörün önde gelen isimlerindendi. Bir medya mensubu olarak çalıştığım gazetede bir kaç kez alışverişlerini Avansas ile yapmıştı. https://magazinname.com

  YanıtlaSil
 23. Bu yazıya kesinlikle katılıyorum. Getir, trendyol, amazon vb. derken hızlı servis çok büyük önem kazandı. Tercih ederken markaları da buna göre tercih ediyoruz. Tespit güzel.

  YanıtlaSil
 24. Avansas çok işimize yarıyor bu pandemi döneminde herkese öneriyorum.

  YanıtlaSil
 25. Bir dönemin en popüler sitesi... Nasıl oldu da en son girilen blog içeriği 11 ay önce olmuş. Çok üzücü. Belirli aralıklar gelip yeni bir yazı var mı yok mu diye bakıp bakıp üzülüyorum. Görsel mecralara olan ilgiyi tabi ki anlayabiliyorum. Fakat yazılı kaynak olan blog sitelerinin öncüsü ve sürükleyicisi olan bloghocam'ın uzun süredir yazı üretmiyor olması çok üzüyor beni... Sevgi ve saygılarımla...

  YanıtlaSil
 26. Dandik içerik

  YanıtlaSil
 27. Hocam nerelerdesiniz be , özledik :( Sizden çok şey öğrendik.

  YanıtlaSil
 28. Hocam, siber güvenlik alanında bizim de blogumuz var, takip etmek isterseniz sizin de ilgi alanınıza girer diye düşünüyorum.

  sibergelecek.blogspot.com

  YanıtlaSil
 29. Uzun süredir aktif değilsiniz, iyi misiniz :)

  YanıtlaSil
 30. Hocam çok uzun süre oldu . Sizin yazılarınızı özledik. Sizden çok şey öğrendik zamanında.

  YanıtlaSil
 31. Bt destek , bt yardım masası konularında uzman danışmanlık

  YanıtlaSil
 32. Teşekkürler.
  -Atakum Web Tasarım

  YanıtlaSil
 33. Teşekkürler.
  İyi bir müzik aletleri mağazası deneyimi için sizleri bekliyoruz.

  YanıtlaSil
 34. Güzel yazı olmuş teşekkürler çoktandır yoksunız

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.