BH Bloggers

Merhaba,

Blog yazarları ile SEO ajansları, markalar ve SEO uzmanları arasında bir köprü sistemi olan “BH Bloggers”a hoş geldiniz. Öncelikle amacı blog yazarlarının reklam potansiyeli arttırmak ve SEO operasyonları yürütenlere blogger outreach konusunda kolaylık sağlamak olan BH Bloggers sistemi hakkında bilgi vermek istiyorum.

BH Bloggers Nedir?


Bh Bloggers blog yazarlarının kayıt olduğu bir mail grubu/listesidir.  Backlink almak, içerik pazarlaması yapmak, reklam vermek, online itibar çalışması yapmak isteyen ajans, marka ve freelancerların çalışma şartları bu listedeki blog yazarlarına gönderilir. Şartları uygun gören ve reklam kampanyasına katılmak isteyen blog yazarı ile ile reklam veren kişi arasında köprü kurulur. Eğer şartlarda anlaşma sağlanırsa blog yazarı reklam verenin şartlarını yerine getirir ve anlaştığı ücret blog yazarının hesabına direkt reklam veren tarafından yatırılır.

Reklam Verenler İçin BH Bloggers


SEO operasyonu yürüten bir ajans, freelancer veya firma yetkilisi iseniz BH Bloggers blog yazarlarına ulaşma yani blogger outreach konusunda sizin için biçilmiş kaftan. Bloglara tanıtım yazısı göndermek, footer/sidebar link vermek, banner reklam eklemek veya herhangi bir dijital pazarlama çalışması yapmak istiyorsanız BH Bloggers işini kolaylaştırıyor.

Örneğin tanıtımı yapacağınız ürün bir mutfak gereci ise ve bu ürünün tanıtımını yemek bloglarında yapmak istiyorsanız sadece birkaç saat içerisinde onlarca yemek blogu yazarı sizle irtibata geçer. Kısacası blogger outreach konusunda işinizi fazlasıyla kolaylaştırıyoruz.

BH Bloggers bünyesinde 1000 blog yazarına ulaşmak için bloghocam@gmail.com adresine mail göndermeniz yeterlidir.

Blog Yazarları İçin BH Bloggers


Keyif alarak yaptığınız bir işten, hobinizden para kazanmak sizce de çok güzel olmaz mı? Özgün ve nitelikli içerikler ürettiğiniz güncel bir blogunuz varsa BH Bloggers’a katılarak blog yazarları ile çalışmak isteyen marka/ajans veya freelancerların reklam kampanyalarından hberdar olabilirsiniz.

İlginize çeken bir kampanya olduğunda katılabilir ve ödemenizi direkt banka hesabınıza alabilirsiniz. Amacımız bloguna reklam almakta sıkıntı yaşayan blog yazarlarına destek olmak, onların bloglarından elde ettiği geliri arttırmaktır.  BH Bloggers’a katılmak için aşağıdaki formu doldurup göndermeniz, ardından mail adresinize gelecek onay linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

8 yorum:

 1. Başarılı bir çalışma olmuş. Blog yazarları bireysel olmanın sancılarını çekiyor. Böyle toplu hareketler oldukça önem taşıyor. Tebrikler...

  YanıtlaSil
 2. BH Bloggers katıldım. umarım güze çalışmalar imza atılabilir.

  YanıtlaSil
 3. Harika bir etkinlik tebrikler

  YanıtlaSil
 4. Süper bir fikir. Katıldım.

  YanıtlaSil
 5. Serdar bey merhaba. Uzun zaman oldu katıldım ama bahsettiğiniz gibi herhangi bir kampanyaya bakacağımız bir sayfa için bildirim gelmedi. Sadece e mail onayı geldi. Henüz oluşum aşamasında mı tam anlayamadım. Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Derya hanım katılıyorum bilgi verir misiniz?

   Sil
 6. Güzel bir oluşum. Ancak sanırım yolun başı. Katıldım ama kampanya sayfaları gelmedi. Bilgilendirirseniz çok iyi olur. Teşekkürler.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.