Reklam

Blog Hocam; belirlediğim kalite standartları çerçevesinde, blog yazarlığı ana başlığı altında bilgi ve deneyimlerimi paylaşarak, insanların kendi bloglarını oluşturmalarına ve geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlayan bir blogdur. İçeriği bilgi, deneyim ve gözleme dayalıdır, okuyucu odaklıdır, okuyucuya ihtiyacı olan, faydalı bilgiyi sunmayı amaçlamıştır.


Okuyucu Kitlesi Ve Takipçiler


Blog Hocam’ın okuyucu kitlesinin tamamı blog yazarlarından oluşmaktadır. Her yaştan, her meslek grubundan, her sosyal statüden blog yazarı Blog Hocam'ı takip etmektedir.

Okuyucuların Blog Hocam’ı takip etmeleri için pek çok seçenek mevcuttur. RSS, mail, Google Friend Connect ve sosyal ağlar aracılığıyla Blog Hocam’ı düzenli takip eden 5000’in üzerinde okuru vardır.


Neden Blog Hocam?


Blog Hocam Şubat 2011’de açılan,açıldığı günden itibaren gerek içeriği, gerek tasarımıyla özgünlüğünü ve kalitesini koruyan bir blogdur. Blog dünyasında tanınan ve itibar sahibi bir blogdur.

Blog Hocam, Türkiye’nin en büyük blog ağı olan Bumerang tarafından, sadece bol miktarda faydalı, ilgi çekici ve özgün içerik barındıran, tasarımı düzgün ve yüksek trafiği olan sitelere verilen platin üyeliğe layık görülmüştür.

Reklam Seçenekleri


- Advertorial İçerik: Sitenizin, firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımının yer aldığı içeriği Blog Hocam’da yayımlayarak okuyuculara ulaştırıyor, sosyal imleme sitelerine ekliyor, binlerce takipçisi sosyal medya hesaplarında paylaşıyorum. Advertorial içerikler silinmez, Blog Hocam yayında olduğu sürece blogda kalır. Nitelikli backlink, trafik ve itibar çalışmalarınız için ideal reklam türüdür.

- Banner Reklam: Sitenizi, firmanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmanın en etkili yollarından biri de her ay on binlerce kişinin ziyaret ettiği Blog Hocam’a banner reklamları vermektir. Banner reklamlarının en büyük avantajı tüm sayfalarda gözüküyor olmasıdır. Blog Hocam 9 adet 90x90px boyutunda reklam alanı vardır.  (Kalan: 9)

- Text Link: SEO çalışmalarınız kapsamında kaliteli backlink almak ve ziyaretçilerin tıklaması ile doğal trafik kazanmak istiyorsanız Blog Hocam’a text link ekleyebilirsiniz. Text linkler tüm sayfalarda gözükür ve toplam 10 adet text link alanı vardır. (Kalan:8)

- Manşet: Manşet ana sayfada ve tüm post sayfalarında görülen slayt alanıdır. Bu alana eklenecek yüksek boyutlu bir afiş ve buna bağlı linkin tıklanma ve görüntülenme oranı çok yüksektir. Manşet alanına reklamınız konulduğunda slayttaki diğer tüm afişler kaldırılır ve manşette sadece sizin afişiniz yer alır.

- Çekiliş Sponsorluğu: Tanıtmak istediğiniz bir ürün veya hizmet varsa Blog Hocam okurları arasında bir çekiliş etkinliği düzenleyerek hediye edebilirsiniz. Çekiliş etkinlikleri kapsamına göre backlink, trafik ve tanınırlık kazanmak adına oldukça etkili bir yöntemdir. Blog Hocam’da daha önce düzenlenen çekiliş etkinliklerini inceleyebilirsiniz:

- Indirimlr.com sponsorluğunda sponsorluğunda hediyeli çekiliş.
- Okuoku.com sponsorluğunda kitap hediyeli çekiliş
- BijouxRoom sponsorluğunda yüzük hediyeli çekiliş.
- Kupon Sihirbazı sponsorluğunda 8 hediyeli çekiliş.
- KartTR sponsorluğunda 3 hediyeli çekiliş.
- Sare Pırlanta Sponsorluğunda tek taş yüzük hediyeli çekiliş.
- Template Monster sponsorluğunda tema hediyeli çekiliş.
- Hediye Sepeti Sponsorluğunda 5 hediyeli çekiliş.

Reklam seçenekleri yeterli gelmediyse size özel çözümler üretebiliriz.

Blog Hocam’a Nasıl Reklam Verebilirim?


Blog Hocam’a reklam vermek veya sponsor olmak için iletişim sayfasındaki seçeneklerden birini kullanarak bana mesaj göndermeniz yeterlidir. Detaylar ve ücretlendirme karşılıklı görüşülecektir.


3 yorum:

  1. Ben Ad sense doğruladım blog'uma giriyorum yerleşim>GadGetEkle ekliyorum kaydediyorum ve siteme girdiğim zaman orası boş oluyor nasıl yapabilirim.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Direkt Adsense üzerinden aldığınız kodları HTML Kodu olarak ekleyeceksiniz, Blogger üzerinden Adsense denerseniz olmuyor genelde.

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.