Takip Et


Merhaba,

Her seviyeden blog yazarına hitap edden içerikleriyle 2011 yılından beri güncel olan Blog Hocam’da yayımlanan yazılardan haberdar olmak isterseniz aşağıdaki seçenekleri kullanarak Blog Hocam’ı takip edebilirsiniz.

RSS Okuyucu İle Takip Edin


Blogları takip etmek için Feedly gibi bir  online RSS okuyucu veya RSSOwl gibi masaüstü bir RSS okuyucu kullanıyorsanız https://bloghocam.blogspot.com ya da https://feeds.feedburner.com/BlogHocam adreslerini kullanarak Blog Hocam’ı takip etmeye başlayabilirsiniz. Yeni  bir yazı yayımlandığında RSS okuyucunuzda o yazının başlığı gözükecektir.

E-Mail İle Takip Edin


Eğer maillerinizi her gün kontrol ediyorsanız Blog Hocam’ı e-mail ile takip etmek sizin için güzel bir seçenek olabilir. Yandaki e-posta aboneliği kısmına e-mail adresinizi yazıp abone olduktan sonra mail adresinize gelecek aktivasyon linkini tıklamanız yeterlidir. Bu işlemden sonra Blog Hocam’da yayımlanacak yeni yazılar mail adresinize otomatik olarak gelir.

Blogger Panelinden Takip Edin


Eğer Blogger kullanıcısı iseniz Blogger kumanda panelindeki “Okuma Listesi” bölümünü muhtemelen biliyorsunuzdur. Burada Google Friend Connect ile takip ettiğiniz Blogger bloglarda yayımlanan yeni yazılar listelenir. Eğer her gün Blogger panelinize giriyorsanız sağ taraftaki Google Friend Connect kısmından Blog Hocam’ı takip edebilirsiniz.

Facebook İle Takip Edin


Blog Hocam’da yeni bir yazı yayımlandığında bu yazı otomatik olarak Blog Hocam Facebook sayfasında paylaşılır. Blog Hocam’ı Facebook’da takip ettiğinizde sadece yeni yazılardan haberdar olmakla kalmaz, sosyal medya takipçilerine özel paylaşılan içerikleri de kaçırmamış olursunuz.

Twitter İle Takip Edin


Blog Hocam’da yeni bir yazı yayımlandığında bu yazı otomatik olarak Blog Hocam Twitter sayfasında da paylaşılır. Blog Hocam’ı Facebook’da takip ettiğinizde sadece yeni yazılardan haberdar olmakla kalmaz, sosyal medya takipçilerine özel paylaşılan içerikleri de kaçırmamış olursunuz.

Google+ İle Takip Edin


Google+ blog yazarlığı dışında kişisel paylaşımlar da yaptığım tek mecradır. Blog Hocam’da yeni bir yazı yayımlandığında otomatik olarak Google+ profil sayfamda da paylaşılır. Ayrıca Google+ sayfamda sosyal medya takipçilerine özel paylaşımlar ve kişisel paylaşımlar da bulabilirsiniz.

LinkedIn İle Takip Edin


Blog Hocam’da yeni bir yazı yayımlandığında bu yazı otomatik olarak LinkedIn sayfamda da paylaşılır. LinkedIn’de blog içerikleri dışında sosyal medya takipçilerine özel paylaşımlar ve blog işleri ile ilgili çeşitli duyurulardan da haberdar olabilirsiniz.Tüm takipçilerime teşekkür ederim.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.