Takip Et


Blog Hocam’ı elimden geldiğince güncel tutmaya çalışıyorum. Blog Hocam’daki yeni yazılardan anında haberdar olmak için ve Blog Hocam’ı takip etmeniz için size bazı seçenekler sunuyorum.

RSS Okuyucu İle Takip Edin

Eğer bir RSS okuyucu program ya da çevrimiçi bir araç kullanıyorsanız abonelik ekleme satırına http://feeds.feedburner.com/BlogHocam adresini yazarak yeni yazılardan haberdar olabilirsiniz.RSS okuyucu olarak size benimde kullandığım araç olan Google Reader’ı tavsiye ederim.

E-Posta İle Takip Edin

E-Mail aboneliği seçeneği ile yeni yazılar direk e-posta adresinize gönderilir böylece hiçbir programa veya araca ihtiyaç duymadan Blog Hocam’ı e-mail ile takip edebilirsiniz.E-Mail aboneliği için buraya tıkladığınızda açılan penceredeki forma e-posta adresinizi ve doğrulama kodunu yazarak abone olun.Abonelik işlemini tamamlamak için e-mail adresinize gelen onay mailindeki linke tıklamayı unutmayın.

Facebook İle Takip Edin

Blog Hocam Facebook sayfasını beğenerek yeni yazılardan haberdar olabilir ayrıca bazı resim, video ve link paylaşımlarımı takip edebilirsiniz. Blog Hocam Facebook sayfasını beğenmek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Twitter İle Takip Edin

Blog Hocam’a yazdığım yeni yazılar otomatik olarak Blog Hocam Twitter hesabında paylaşılmaktadır.Twitter takipçisi olarak Blog Hocam’ı takip edebilirsiniz.Twitter takipçisi olursanız yeni yazıları takip etmenin yanında benim haber, yorum ve görüşlerimide okuyabilirsiniz.Blog Hocam Twitter hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Google+ İle Takip Edin

Blog Hocam'da yayınladığım yeni yazıları anında Blog Hocam Google+ sayfasında paylaşıyorum.Ayrıca beğendiğim linkleri, videoları ve resimleri de Google+ sayfasından takip edebilirsiniz. Blog Hocam Google+ sayfasını çevrelerinize eklemek için buraya tıklayın.

Pinterest İle Takip Edin

Kendi yaptığım veya internette rastladığım, blogcular için faydalı grafik çalışmalarını, Blogger temalarını, infografikleri ve videoları Blog Hocam Pinterest sayfasında paylaşıyorum. Blog Hocam'ı Pinterest'te takip etmek için buraya tıklayın.

Blogger tarafından desteklenmektedir.