BH PRO

Yıllardır blog dünyasında aktif olan ve dijital pazarlama faaliyetlerinde rol almış biri olan profesyonel hizmetler sunarak ihtiyaçlarınızı  karşılamaya çalışıyorum. Verdiğim hizmetlerden aşağıda kısaca bahsettim.

Blog Kurulumu

Sıfırdan blogunuzu kuruyor, alan adını yönlendiyor, tüm SEO ayarlarını yapıyor, temanızı yükleyip düzenliyor, Google kaydını yapıyor, logo ve banner tasarımlarınızı yapıyor, gerekli eklentileri yüklüyor, blogunuzu yayına hazır şekilde teslim ediyoruz.

İçerik Pazarlama

Hedef anahtar kelimelerde yükselmeniz için orijinal, SEO uyumlu içerikler üretiyor, bu içeriklerin yayımlanabileceği uygun blogları bulup onlarla iletişime geçiyor, oluşturduğumuz farklı içerikleri bu bloglarda yayımlıyoruz.

Kurumsal İçerik

Firmanızın, markanızın, e-ticaret sitenizin blogu için müşteriyi çekecek, trafik getirecek, özgün, SEO uyumlu içerikler üretiyoruz. İçerikleri zamanında size ulaştırıyor, kurumsal blogunuzun içerik ihtiyacını karşılıyoruz.

Link İnşası

Hedef anahtar kelimelerinizde yükselmek için yapacağınız backlink çalışmalarında size en fazla katkı sağlayacak blogları tespit ediyor, onlarla iletişime geçerek arama sonuçlarında yükselmeniz için link inşa ediyoruz

Vermiş olduğum bu hizmetlerden biri ile ilgileniyor ve detaylı bilgi almak istiyorsanız bloghocam@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz. 

5 yorum:

 1. Deniz(Erkek) :D23 Mart 2018 16:51

  Hocam ücretli sanırım ? yazmamışsınız ama buradan bilgi verebilir misiniz ?

  YanıtlaSil
 2. serdar bey merhaba,
  ben size 14 temmuzda bir mail göndermiştim. ismim gülcan. gözünüzden kaçmış ya da ilgilenmek istememiş olabilirsiniz. her iki durumda da bana bir dönüş yaparsanız çok mutlu olurum çünkü harekete geçmek için sizin vereceğiniz bilgiye ihtiyacım var. bu bilginin sonucunda da sizden ücretli hizmet talep edeceğim olumlu bakarsanız.
  sevgi ve saygılarımla..

  YanıtlaSil
 3. Merhaba Serdar hocam, sizi forumdan da tanıyorum. Alanınızda uzman ve başarılı olduğunuzu söylemeliyim.

  Merak ettiğim şey acaba wordpress konusunda da hizmetleriniz bulunmakta mıdır? Bir mimar olarak blogumda vakit geçirmekten hoşlanıyorum ve dönem dönem eksiklerim hatalarım oluyor, bu noktada profesyonel desteğinize ihtiyaç duyabilirim.


  Geri dönüşünüzü bekliyorum, teşekkürler..

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.