TemplateMonster Sponsorluğunda Tema Kazanma Şansı!

Bugüne kadar genellikle Blogger kullanıcılarının işine yarayan paylaşımlar yaptığım için Wordpress ve Joomla kullanıcısı okuyucularımdan haklı olarak pek çok talep geldi. Belki onların taleplerini karşılayacak içerikler üretmem şuan için söz konusu değil ama yılın son günlerinde onların da çok işine yarayacak bir etkinlik düzenlemek istedim. 3 kişiye çekilişle dilediği bir Template Monster teması vereceğim. Fakat öncelikle bu çekilişe sponsor olan Template Monster hakkında biraz bilgi vermek isterim.

Tema çekilişi

TamplateMonster; profesyonel şablon ve tema sektöründe dünyaca bilinen ve uzun yıllardır hizmet veren bir firmadır, bu firmanın mağazasında 20,000 ‘in üzerinde çeşitli temalar bulunmaktadır. Joomla temalar, WordPress temalar, Web sitesi şablonları ve saymadığım bir çok hazır CMS sistemleri için fazlasıyla tema arşivine sahiptirler. Firmanın yaptığı işleri incelemek isterseniz www.templatemonster.com/tr/ adresini ziyaret ederek şablon ve temalara yakından göz atabilirsiniz.

Kulağa oldukça hoş geliyor deyilmi? Bir çok okuyucumun bu çekilişe katılacağından eminim fakat sadece 3 şanslı okuyucum bu temalara ücretsiz olarak sahip olabilecek. Çekiliş sonucunda kazanan okuyucularım TemplateMonster sitesinde bulunan herhangi bir şablon veya temayı hiçbir kısıtlama olmaksızın projelerinin gereksinimlerine göre özgürce alma hakkı kazanacak. Tabi ki, ömür boyu tema destegi, tema lisansı ve bütün avantajlardan sınırsızca yararlanabilecekler. Şimdi bu çekilişe katılabilmek için yapmanız gerekenlere bir göz atalım.

Premium Tema Çekilişline Nasıl Katılabilirim?


Aslına bakarsanız işin en kolay kısmı burası diyebiliriz. Yapmanız gereken oldukça basit; bu yazının altına yorum yapmanız yeterli olacaktır. Ancak hangi temayı neden kazanmak istediğinizi yazmanız gerekmektedir.

Örnek katılım şablonu:

İsim:Serdar Kara
E-mail: bloghocam@gmail.com
Seçim: Kendime ait bir kişisel blog sayfası kurmak istiyorum bu yüzden #36392 numaralı WordPress temanın benim için iyi bir başlangıç olabileceğine inanıyorum.

Sizlere tema seçimlerinizde ufak bir tavsiye vermek isterim. İleriye yönelik bir atılım düşünüyorsanız seçiminizi Responsive temalardan yana yapmanız akıllıca bir hareket olacaktır. Günümüz web dünyası mobil üzerinde yoğunlaşmaya başladı ve bu temalar her türlü ekran çözünürlüğünde çalışabildiği için size bir avantaj sağlayacaktır.

Temaları www.templatemonster.com/tr/ adresinden özgürce seçebilirsiniz!

Katılım Koşulları

Tüm okuyucularım sadece 1 kez çekilişe katılma hakkına sahip olacaklarıdır ve ayrıca çekilişe katılmış olduğunuz mail adreslerinizin doğru olduğundan emin olmalısınız, çünkü sizlere yollayacağımız promosyon kodlarını e-posta yolu ile ileteceğiz.

Premium tema çekilişimiz 06 – 13 Aralık tarihleri arasında geçerliliğini koruyacaktır.


Hepinize bol şanslar!

 

 

Kazananlar:

 

16-12-2013 12-17-16

Hüseyin Ünlü

Yasemin Yiğit

Mehmet Alemdar

26 yorum:

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. İşte hizmet ve dayanışma budur.
  Tebrikler ve teşekkürler, Blog Hocam.

  YanıtlaSil
 3. Bloghocam farkını yine konuşturuyor. Takipteyiz

  YanıtlaSil
 4. Ali Cevat Ünsal
  Alicevatunsal@gmail.com
  Bireysel ik blogum da çığır açacağını düşündüğüm 46193 nolu temayı istiyorum. Bu sayede blogger ların bir meslek erbabı olabileceğini duyurmuş olacağım. Sevgiyle kalın
  Alicevatunsal.blogspot.com

  YanıtlaSil
 5. Kemal BİLİR
  crazylion16@gmail.com
  Hosting satışı için kullanabileceğimiz #28378 numaralı temayı istiyorum. Etkili ve çok seçenek sunan bu tema ile iyi satışlar yapabilirim.

  YanıtlaSil
 6. Abide AYGÜN
  abideoz@mynet.com
  merhabalar, ben 17 aylık bebeği olan bir anneyim, hobi amaçlı olarak bir blog açtım, ancak bu koduna fazla bilgim yok, etrafımda bu işlerle uğraşan kimse de yok. İstiyorum ki oğlum biraz büyüyünce "bak annem neler yapıyor" diyebilsin, onun da övünecek bir şeyleri olsun, takipçiniz çok şansım yok gibi. Yine de şansımı denemek istedim, siteyi fazla gezemedim ancak sizin numarasını verdiğiniz #36392 tema çok güzel. kısmet, teşekkürler.
  bartununannesi.blogspot.com

  YanıtlaSil
 7. Gerçekten enfes bir sponsorluk çalışması olmuş hem hocamızı hem de tema site yönetimini tebrik ederiz.

  Çekilişe katılacak olan arkadaşlarımıza başarılar. Bir notta biz ekleyelim seçeceğiniz temanın güvenlik açıkları, seo uyumu ve kullanışlılığı hakkında çeşitli forum ve inceleme yazılarını okumanız kalıcı işler yapabilmek için avantaj sağlayacaktır.

  YanıtlaSil
 8. Zerrin Gönlüaçık
  zerrn@hotmail.com
  #45247 kodundaki tema ile blogum canlanacak,okunurluğu fazlalaşacaktır.Renkli olan düşüncelerim şekillenecek.

  Teşekkür ederiz Blog Hocam

  YanıtlaSil
 9. Sizi severek ve ilgiyle takip ediyorum hocam,bilgilerinize saygım sonsuz.

  Ad-Soyad : Nurgül Karış.

  Mail : ysmnmrt2010@hotmail.com

  Kozmetik ağırlıklı blogumun en büyük eksiğinin özgün bir tema olduğunu biliyorum :(

  #45247 çok uygun bana :)

  YanıtlaSil
 10. bende pek bu konularda şanslı olmasam da bir deniyim.
  Fatma Başaran
  fatmabasaran_78@hotmail.com
  #45714 bana uygun herhalde. teşekkürler blog hocam

  YanıtlaSil
 11. İsim:Ümit KÖSE
  E-mail: umit@ukose.com
  Seçim: Kendime ait olan e-ticaret web sitem için #47231 vazgeçilmez bir wordpress teması bu tema ile satışlarımı katlıyabilirim :)

  YanıtlaSil
 12. isim: zeritte briss
  mail: zeritte@gmail.com
  neden: #36392 çok cool bi tema zaten hayalini kuruyordum kişisil bloğum için.

  YanıtlaSil
 13. isim;Mehmet Alemdar
  mail;malemdar1@gmail.com
  kişisel bloguma bu temayı almak isterdim. #47352 eger bana cıkarsa pekte şansım olmaz ama bu cekilislerde yinede denemekte yarar var,ayrıca bloghocama tesekkurler.

  YanıtlaSil
 14. Temanızı kendiniz yapın. İşi öğrenin sonra footerin altında ki isimi kaldırmaya çalışırsınız ve sinirinizi bozar :D

  YanıtlaSil
 15. İsim:İsmail TAŞÇI
  E-mail: ismailtasci.com@gmail.com
  Seçim: Kendime ait bir kişisel blog sayfası kurmak istiyorum bu yüzden #46668 numaralı WordPress temanın benim için iyi bir başlangıç olabileceğine inanıyorum.

  YanıtlaSil
 16. İsim:Seyfettin Bozkurt
  E-mail: sekeno02@gmail.com
  Seçim: Yeni kuracağım e ticaret sitesi için #45717 numaralı wordpress teması harika görünüyor.
  Bu çok güzel bir hediye olacak hocam teşekkürler...

  YanıtlaSil
 17. İsim: Hüseyin Ünlü
  E-mail: huseyinunlu676@gmail.com
  Seçim: Kişisel blog sayfası açmak için istiyorum. Resimlerin sayfada dağılımı harika. Göze batan hiç bir yeri yok. Sade şık bir tasarım. O yüzden #46668

  YanıtlaSil
 18. Kerem Özdemir
  keremsamet@live.com
  After effects konusunda kaliteli bir şablona ihtiyacım olduğundan dolayı #32859 numaralı AE Intro Html After Effects Giriş Şablonunu (http://www.templatemonster.com/tr/after-effects-girisler-32859.html) kazanmak istiyorum.

  YanıtlaSil
 19. inşaallah kazanırım.
  guldenercann@gmail.com

  YanıtlaSil
 20. Blogumun tasarımını değiştirmek istiyorum #45548 numaralı tema daha içerik fazla içeriği ön plana çıkaracağı için kazanmak istiyorum.

  http://www.templatemonster.com/tr/wordpress-temalar-45548.html

  mail: kendifikri@gmail.com

  YanıtlaSil
 21. Merhaba,
  Ben bloğumu domaine taşımak düşüncesindeyim, bu temalar işime yarar sanırım. Ama seçim yapamadım, eğer kazanırsam sonra seçim yapsam olur mu?
  evdeyazar@gmail.com

  YanıtlaSil
 22. Müzik alanında projelerimin tanıtımını gerçekleştirebilmek için #32372 numaralı After Effects Giriş Şablonunu (http://www.templatemonster.com/tr/after-effects-girisler-32372.html) kazanmak istiyorum.

  Rümeysa Osmanoğlu
  rumeysaosmanoglu@ceyizlikelisleri.com

  YanıtlaSil
 23. yarın büyük gün. herkese bol şans. Kazanan şanslı kişileri nerede duyuracaksınız?

  YanıtlaSil
 24. Gamze Saraçoğlu13 Aralık 2013 17:01

  #32859 numaralı AE Intro Html After Effects Giriş Şablonu (http://www.templatemonster.com/tr/after-effects-girisler-32859.html) hoşuma gitti bi şansımı denemek istiyorum.

  Gamze Saraçoğlu
  elinaroses54@gmail.com

  YanıtlaSil
 25. teşekürler serdar bey. promosyon kodum mailime geldi.

  YanıtlaSil
 26. ooo, epey geç haberim oldu. malum okul falan derken, sosyal medyadan epey uzak durmuşum. yakında yine böyle bir çekiliş olacak mı?

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.